מעצב פנים מומלץ רמת השרון

עבודות עיצוב פנים הן עבודות מורכבות מאוד. כולנו חולמים על בית מעוצב בצורה מרשימה ומיוחדת ובחירה של מעצב פנים מומלץ רמת השרון ובכלל, היא בחירה שיכולה לאפשר לכם להפוך את החלום הזה למציאות. חשוב להבין כי העתקה מקטלוג או תמונות שונות לא תמיד יתן לכם את אותה תוצאה אותה אתם מחפשים.

כאשר אנו עובדים על פרויקטים של עיצוב וילות או כל חלל אחר אנו יוצרים עיצוב שגם יותאם לרצונות של הלקוח ולבקשות שלו, אך גם יותאם לחלל עצמו. לעיתים כאשר מעתיקים מתמונות קטלוג בסופו של דבר מגלים בבית מראה שהוא עמוס מידי, או לא מתאים בשל השוני של החלל בבית שלכם, ולכן אם אתם רוצים לקבל מראה בית מעוצב ומרשים, פנו אלינו עוד היום ונשמח לסייע לכם להפוך את החלומות למציאות.

על מה חשוב להחליט טרם ביצוע העיצוב עצמו?

עוד לפני שמתחילים בתהליך תכנון בתים פרטיים או עיצוב של כל חלל וחלל יש כמה דברים חשובים וחיוניים שיש להחליט עליהם:

  1. סגנון העיצוב – לא מעט לקוחות אשר מגיעים אלינו כבר יודעים מראש מהו סגנון העיצוב אותו הם מחפשים. בין אם זה סגנון עיצוב מודרני, כפרי, וינטג’ וכדומה. יחד עם זאת, ישנם כאלו שמגיעים כאשר הם לא יודעים להגדיר בדיוק את הסגנון אותו הם מחפשים, ובכך אנו מסייעים להם כבר בשלב הראשון. לא מעט פעמים הגיעו אלינו זוגות כאשר כל אחד מהם שואף לסגנון עיצוב שונה ושניהם מנוגדים לחלוטין, אך יחד הצלחנו ליצור מראה המשלב את שניהם והופך את הבית ליצירת מופת של ממש.
  2. נקו את העומס – אם אתם מבקשים לבצע עיצוב מחדש של בית שאתם כבר מתגוררים בו, קחו בחשבון כי פעמים רבות אנו נעבוד אתכם גם על ניקוי העומס בבית. במיוחד בבתים שמעולם לא עברו עיצוב פנים מקצועי או בתים ישנים מאוד אנו רואים עומס של רהיטים רבים וכבדים ללא כל שימוש מהותי, פריטים שאינם קשורים זה לזה וכדומה. במקרים כאלו אנו נסייע להם להחליט מה להשאיר, מה למסור או לזרוק וכיצד לשנות את החלל בצורה נכונה שתהיה גם יפה וגם שימושית.
סגירת תפריט